Hizmetlerimiz

Şeffaf Diş Plakları ve Diş Telleri ile Sizleri İstediğiniz Gülümsemelere Kavuşturuyoruz

Başakşehir Ortodonti olarak sunduğumuz hizmet kalitesi ile ağız ve diş sağlığınıza yönelik sorunlarınızı çözüme kavuşturuyoruz. Sağlığınıza verdiğimiz önem kadar zamanınıza da önem vererek tedavinizin hızla sonuçlanması için en doğru yöntemi uyguluyoruz. Siz de deneyimli kadromuzdan, merkezimizin tecrübesinden, çocuklara özel muayene odası ve çocuklar icin oyun parkı olanaklarından yararlanmak isterseniz randevunuzu almayı ihmal etmeyin.

Formu Doldurup Telefon Numaranızı Bırakın, Bilgi İçin Sizi Arayalım

Donanımlı Kliniğimizde Sunduğumuz Kaliteli ve Güvenilir Hizmetlerimiz

Şeffaf Diş Plakları

Şeffaf diş plakları, hastalarımızın diş yapısına uygun bir biçimde hazırlanır. İşlemi dijital ortodontik planlama şeklinde gerçekleştirdiğimizden uygulama sonrası plak kullanımında hastalarımız herhangi bir sorun yaşamazlar. Her ne kadar ortodonti muayenesi ve tedavisi 7 yaşa kadar yapılması gerekse de zaman zaman yapılamayabiliyor. Bizler yetişkinlerin de yaşadığı ortodontik sorunları şeffaf plaklarla çözüyoruz.

Invisalign

Invisalign tedavisi öncesinde hastalarımızın genel ağız sağlığı hakkında daha net bilgi sahibi olabilmek için hastamızı detaylı bir muayeneden geçiriyoruz. Çünkü bazı durumlarda hastanın diş durumu ve ağız yapısı, şeffaf diş plağı için uygun olmayabiliyor. Hekimlerimiz onay verdikten sonra tedavi süreci hızla işlemeye başlıyor.

Diş Düzeltme

Diş düzeltme, erken tedavide daha başarılı sonuçlar veriyor olsa da tedavi için belli bir yaş sınırı bulunmuyor. Yaşınız ne olursa olsun hekimlerimizin deneyimlerinden yararlanabilirsiniz. Alt çenenin geride olduğu durumlarda, dişlerin birbiri üzerine binmesi halinde ya da ayrık diş problemlerinde yaşadığınız sorunları, tecrübeli diş hekimlerimiz sayesinde rahatlıkla çözüyoruz.

Müşterilerimizin Kliniğimiz ve Diş Hekimlerimiz İle İlgili Görüşleri Başakşehir Ortodonti'de tedavi olan hastalarımızın yorumlarına göz atabilirsiniz

Ücretsiz İlk Muayene Şeffaf diş plakları muayenesi için randevu günü ve saatinizi belirleyelim.

Şeffaf Diş Plağı Alanında Sahip Olduğumuz Sertifikalar Sertifika, ödül ve üyeliklerimizi sizlerle paylaşmaktan dolayı çok gururluyuz.

Tamamen ücretsiz ilk muayene fırsatından yararlanmak için aşağıdaki formu doldurun. Tecrübeli hekimlerimizin sizlere sunduğu sağlıklı gülüşlere sahip olabilirsiniz.