Invisalign

Invisalign Tedavisi Başakşehir İle Düzenli Dişlere Kavuşun!

Invisalign tedavileri, çarpık diş yapısına sahip olan fakat diş teli kullanmak istemeyen hastalarımıza uyguladığımız yöntemler arasında bulunuyor. Yapılacak olan ücretsiz uzman hekim muayenesi sonrasında invisalign tedavisi için uygun olduğunuza karar verilirse, uygulama için gerekli işlemleri hemen başlatıyoruz. Yöntem şeffaf olma özelliğine sahip olduğundan, işi sebebiyle diş teli takmak istemeyenler için kurtarıcı olabiliyor. 2014 yılından bu zamana dek büyük bir özveri ile çalışan uzman ekibimiz, tedavinin her aşamasında ihtiyacınız olan desteği sağlayacaktır. Başakşehir, Bahçeşehir ve Altınşehir çevresinde hizmet veren kliniğimizde, 4 adet muayene odası ve Ücretsiz panoromik röntgen odası bulunuyor. Donanımlı laboratuvarlarımız ve tecrübeli hekimlerimiz eşliğinde uyguladığımız invisalign tedavisi sonrasında hastanın maksimum verim alabilmesi için dijital cihazlardan da yardım alıyoruz. Böylece hata payını tamamen ortadan kaldırıyoruz.

Başakşehir Invisalign Tedavisi Öncesinde Ücretsiz İlk Muayene Hizmetimizden Yararlanmak İster Misiniz?

Uzman ve Tecrübeli Hekimlerimizin Sizlere Sunduğu Ücretsiz İlk Muayene Fırsatı

Invisalign yani şeffaf diş teli tedavisine uygun görülen hastalarımızın ağız içi kalıplarını dijital ortamda alarak bilgisayara aktarıyoruz. Dijital olarak alınan kalıplarda hata payı tamamen ortadan kaldırılıyor. Kısa süre içinde hazırladığımız diş teli, hastamıza deneyimli hekimlerimiz tarafından uygulanıyor. Şeffaf plak tüm dişlerinizi çevreliyor. Her biri hizmet verdiği alanda tecrübe sahibi olan hekimlerimiz ilk kez muayeneye gelen hastalarımıza ücretsiz hizmet veriyor. Siz de bu deneyimden yararlanabilirsiniz.

Invisalign Tedavisinde Her Aşama Kliniğimizde Gerçekleştiriliyor

Diş düzleştirme için hastaya özel hazırlanan plaklar İki haftada bir farklı kuvvet uygulayan yeni plaklar ile değiştirilir. Plakların hazırlanması ise tamamen el değmeden hijyenik bir ortamda gerçekleşiyor. Esnek ve ince bir yapıya sahip olduğu için plağı gün boyu rahatsız olmadan kullanabilirsiniz. Sadece yemek arası verdiğinizde plağı çıkarmanız yeterli oluyor. Plağı diş yapınıza birebir uygun olarak hazırladığımız için çıkarıp yeniden takmakta zorluk yaşamıyorsunuz. Tedavi boyunca tüm işlemleri ise kliniğimizde gerçekleştiriyoruz.

İnvisaling Tedavisinin Normal Ortodonti Tedavisinden Farkı Nedir?

Normal ortodontik tedavi ile yapılan diş teli hastanın dişinde sabit olarak kalır. Fakat bizler invisalign tedavi yöntemini uygulayarak hastalarımızı aylarca diş teli ile yaşama mecburiyetinden kurtarıyoruz. Kalıp biçiminde hazırlanan plak sayesinde hasta dilediği zaman kalıbı çıkarma avantajına sahip olabiliyor. Fakat uygulamanın bazı dezavantajları da olabilir. Özellikle hasta sürekli olarak şeffaf diş plağını takmıyorsa tedavi süreci uzayabilir. Böyle bir durum ile karşılaşmamak için uygulama öncesinde hastalarımıza işin önemini detaylı bir şekilde anlatıyoruz. Klasik tel tedavisi yöntemi ile aynı sonuçları veren şeffaf plak yöntemi, tedavi süreci boyunca sizleri rahatsız edecek bir görüntünün tamamen önüne geçmiş oluyor.

Invisalign Tedavisinin Avantajları Nedir?

İnvisaling tedavisi pratik kullanıma sahip olması bakımından büyük bir avantaj sağlıyor. Dişlerinde ayrık ya da sıkışıklık olan hastalarımız için uyguladığımız şeffaf plak tedavisinde kullanılan kalıp, neredeyse görünmez bir nitelik taşıyor. Bu nedenle estetik açıdan bir problem yaşamıyorsunuz. Klasik bir ortodonti tedavisinde diş telinin kopması ya da telin dişi aşırı sıkması gibi sorunları şeffaf plakta yaşamıyorsunuz. Fakat dişlerin yeni duruma uyum sağlaması için tedaviye biraz zaman tanımanız gerekebilir. invisalign-tedavisi-fiyatlari açısından da başka bir avantaja sahip olacaksınız. Kliniğimizde sunduğumuz tedavi için uygun fiyat seçenekleri sunuyoruz. Siz de avantajlı fiyatlardan ve uygun ödeme koşullarından yararlanabilirsiniz.

Hastalarımızın Dilinden Invisalign Yorumları Hastalarımızın Görüşleri Verdiğimiz Hizmetin Kalitesinin En Büyük Göstergesidir

Ücretsiz Invisalign Tedavisi Muayenesi İçin Bizi Arayın! Uzman Diş Hekimlerimizin Yapacağı Ücretsiz Muayene Sonrasında Tedavinize Karar Verin

Ödüllerimiz ve Sertifikalarımıza Göz Atın Verdiğimiz Hizmetin Kalitesinin Göstergesi Olarak Sahip Olduğumuz Sertifikalara Göz Atabilirsiniz

Invisalign Tedavisi Öncesinde İlk Muayenenizi Ücretsiz Olun İletişim Formunu Doldurarak Bize Ulaşabilirsiniz.