Şeffaf Diş Plakları

Şeffaf Diş Plakları Başakşehir ile Daha Estetik Dişlere Kavuşun

Şeffaf diş plağı tedavisi veren kliniğimiz aracılığıyla dişlerinizdeki bozuklukları gideriyoruz. Çapraşık dişlerin yanı sıra diş yapısı ayrık olan hastalarımız için de şeffaf plak tedavisini uygulayabiliyoruz. Uygulama ile dişlerdeki konum bozuklukları gibi yapısal bozuklukları da ortadan kaldırabiliyoruz. Diş teli ile sıklıkla karıştırılsa da diş telinin sunduğu sonuçları veren şeffaf plak, kullanım açısından da hastalarımızın rahat etmesine olanak sağlıyor. Uygulama ile dişlerde ortodonti hareketini sağlayan bir kuvvet elde ediliyor. Her hastamıza özel olarak hazırladığımız plaklar hastanın tedavi boyunca rahat etmesine yardımcı oluyor. Şeffaf plak tedavisini dış görünüş açısından hassasiyeti olanlar gönül rahatlığı ile tercih edebilir. Başakşehir, Bahçeşehir ve Altınşehir çevresinde hizmetlerini sürdüren merkezimiz deneyimini sizlerle paylaşmayı amaçlıyor.

Şeffaf Plakla Diş Düzeltme Öncesi Ücretsiz Muayene Randevusu Alın

Şeffaf Diş Plağı Başakşehir ile Ücretsiz İlk Muayene İle Birlikte Tedaviye Hemen Başlıyoruz

Şeffaf diş plağı uygulaması sonrasında daha estetik bir görünüşe kavuşursunuz. Diş teli tedavisi ile aynı sonucu veriyor olsa da görüntü bakımından diş teli kadar rahatsız edici bir duruşu bulunmuyor. Ücretsiz ilk muayenenin ardından şeffaf diş plakları hakkında sizlere daha detaylı bilgi veriyoruz. Siz de tedavi ve süreç hakkında aklınıza takılan soruları, muayene esnasında hekiminize çekinmeden sorabilirsiniz.

Çıkarılabilir Şeffaf Diş Plakları ile Estetik Görünümünüzü Kaybetmeden Dişlerinizi Düzeltin

Şeffaf aparey olarak da ifade edilen şeffaf diş plakları çıkarılabilir özelliğe sahiptir. Deneyimli hekimlerimiz tarafından yapılan ücretsiz ilk muayene ile birlikte tedavi sürecini başlatıyoruz. Halihazırda uygulanan ve bizim de tercih ettiğimiz pek çok şeffaf diş teli bulunuyor. Şeffaf plak tedavisine ise tecrübeli hekimlerimiz hastanın hikayesine göre karar veriyor. İşlem öncesinde dijital ortamda hastanın diş kalıbını alıyoruz. Elde edilen kalıba göre hazırlanan çıkarılabilir şeffaf plak, hastanın dilediğinde çıkarabilmesine olanak sağlıyor.

Şeffaf Diş Plağı, Klasik Diş Telleri Kadar Etkili mi?

Ağız ve diş sağlığı açısından dişlerin nizami olması, estetik duruş açısından oldukça önemlidir. Diş teli sistemlerinin bir parçası olan şeffaf diş plakları ise diğer alternatifler arasında dışarıdan bakıldığında görünür olma ihtimali oldukça düşüktür. Telsiz ortodonti olarak da ifade edebileceğimiz uygulama ile hastaların şikayetlerini gidermek için hem kolay hem de estetik bir çözüm sunuyoruz. Şeffaf plaklarda metal tel ya da braket görmeniz imkansızdır. Doğru bir uygulama yapıldığında hasta şeffaf plakları kullandığı süre boyunca herhangi bir zorlukla karşılaşmıyor. Hekimlerimizin bu alandaki tecrübesi sizlere de başarılı bir tedavi deneyimi yaşatacaktır.

Başakşehir Şeffaf Diş Plakları ve Tedavi Fiyatları

Dişlerdeki seyrek görüntü gibi sıkışık görüntüyü de düzeltebilen şeffaf plak, diş estetiği açısından önemli tedavi yöntemlerinden biridir. Şeffaf plaklar çıkarılabildikleri için bazı hastalarımız için büyük bir avantaj sağlıyor. Fakat tedavinin başarısı ve plağı kullanım süresi hastanın şeffaf diş plaklarını gün içerisinde ne kadar süre ile kullandığına bağlı olarak değişmektedir. Hekimlerimiz şeffaf plak yöntemini bazı hastalarda kullanmayı uygun bulmayabilir. Ücretsiz ilk muayene esnasında uzman ve tecrübeli diş hekimimiz, uygulanması gereken yönteme karar verecektir. Şeffaf diş plağı fiyatları ise ekonomik düzeyde tutulduğu için her bütçeye hitap ediyor. Siz de kliniğimizin avantajlı fiyatlarından yararlanmak için randevunuzu alabilirsiniz.

Başakşehir Şeffaf Diş Plakları Hastalarının Yorumları Hastalarımızın Deneyimleri İle İlgili Yaptığı Değerlendirmeler

Şeffaf Diş Plağı Tedavisi Öncesi Mutlaka Hekimlerimize Danışın Sadece sizin için en faydalı olan tedavi yöntemini uyguluyoruz.

Sertifikalarımız ve Ödüllerimiz Size Daha İyi ve Daha Kaliteli Hizmet Sunmak İçin Şeffaf Diş Plakları Başakşehir Olarak Kendimizi Sürekli Geliştiriyoruz

Şeffaf Diş Plakları Başakşehir Hakkında Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşın İletişim Formumuzu Doldurun, Ekip Arkadaşlarımız En Kısa Sürede Size Ulaşsın.